niedziela, 29 grudnia 2013

Świąteczna wymianka

Jako, że już święta za nami, a wszystkie prezenty trafiły tam gdzie miały, mogę się w końcu pochwalić efektami przedświątecznych wymianek. Na samym początku jedna, na którą umówiłam się z Mebeliną

Poprosiłam o skrzyneczkę, która stała się prezentem świątecznym dla siostry. Siostrze strasznie spodobała się ta serwetka, ale jako, że żadna z nas nie zajmuje się decoupagem, leżała sobie w szufladzie. Postanowiłam więc zrobić jej niespodziankę i poprosiłam Kasię o zrobienie pudełeczka z ta właśnie serwetką. 

Mnie samej, efekt podoba się strasznie, kolory są żywe, no i przede wszystkim, wzór znajduje się również po bokach skrzyneczki. Za to siostra stwierdziła, tu cytuję: " o moja serwetka" :) I jest bardzo zadowolona:)

Jak to sama Kasia stwierdziła, nie mogło się obyć bez prezentu również dla mnie, poprosiłam co prawda tylko o te zielone kolczyki, ale dostałam skrzyneczkę pełną skrabów:) 
Za to Kasia dała mi raczej wolną rękę. Podsunęła kilka moich prac, które jej się spodobały, a po namowie tez opcje kolorystyczne. Nagłowiłam się nie mało, kombinowałam, wymyślałam i w końcu się udało:) 

Pierwszy komplet w połączeniu czerni i czarnego, wzorowane na tych kolczykach


Oczywiście, nie mogło zabraknąć tez zamkowej broszki:) I skromny i delikatny komplecik z dzierganej bransoletki i wyplatanych z kryształków kolczyków. 


A tu wszystko razem. Z tego co wiem, obdarowana jest zadowolona :)

***

Witam wszystkich nowych obserwatorów, zarówno tych googlowych jak i bloglovinowych:)

***

Lunka dziękuje za wszystkoe ochy i achy, a ja żałuję, że nie zadziałały łagodząco na jej temperament;p Chyba przestanę narzekać na pokłute ręce, przy tym, co zgotowała nam w tym pierwszym tygodniu ;p 

10 komentarzy:

 1. Ale cuda!!!! Wspaniała wymianka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakie piękności! Z takimi prezentami Święta musiały być magiczne:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że 'zadowolona' to za delikatne określenie. Ja za samą zamkową broszkę odtańczyłabym taniec hoola. Kto nie wie, co to niech oglądnie Króla Lwa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cuda :))
  Szczęśliwego Nowego roku!
  Pozdrawiam - Klaudia

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne rzeczy otrzymałaś, ale te Twoje biżuteryjki to cudności, szczególnie szeroka bransoletka, jest śliczna. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

  OdpowiedzUsuń
 6. O moja cudna biżuteria:) W ostatnim kompleciku w kółko chodzę!
  Dobrze, ze siostra zadowolona:) Szczęśliwego Nowego Roku Natalio! Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo udana wymianka. Śliczna biżuteria i fantastyczne szkatułki.
  Natalka, u Ciebie to mi się narobiło zaległości ;) Natworzyłaś cudowności :) Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku !

  OdpowiedzUsuń
 8. Przepiękne prezenty :)
  Życzę wszystkiego dobrego w nowym roku! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za poświęconą mi chwilkę i pozostawiony komentarz:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...