Przydasiowo

Z zamiarem założenia takie wątku zbieram się już od dawna i w końcu mi się udało:) 
O co chodzi? A o to, że czasem mam do dyspozycji więcej przydasiów, niż jestem w stanie wykorzystać, postanowiłam więc się podzielić. Tym bardziej, że sama wiem, jak czasem trudno o naturalną skórkę:) 

Postaram się na bieżąco aktualizować stronę:)

Tak na początek mam do zaoferowania skórki, w większości naturalne (chyba, że napiszę inaczej), skórki są z odzysku, lub niewykorzystanych ścinek (nie przeze mnie produkowanych;p) ale są dobrej jakości - co przez to rozumiem? Że wykorzystałabym je sama, gdyby nie to, że przez ich ilość, nie jestem w stanie tego zrobić. 

Koszty wysyłki ustalam indywidualnie:)

Gdyby znalazł się ktoś zainteresowany, proszę o kontakt na maila.
nataliaza.bizuteria@gmail.com (proszę podawać nr)

Mam sporą kolekcję kółek, kółeczek i innych dodatków do szycia torebek. Kółka są różnej wielkości, grubości i kolorów, w większości w bardzo dobrym stanie, z odzysku, na życzenie mogę podesłać dokładne zdjęcia. Cena do uzgodnienia. Mam tego sporo i z chęcią części bym się pozbyła:)

Na początek pakieciki:
Na życzenie mogę podesłać zdjęcia poszczególnych części:)
1. składa się z 6 fragmentów naturalnej skóry w kolorze ciemnego brązu, z czego dwa to kawałeczki skóry z połyskiem, pozostałe są zamszowe. Wiem, że na zdjęciach skóra wygląda na pogniecioną, ale w rzeczywistości aż tak tego nie widać, w szczególności po podklejeniu. Skrawki nadają się do podklejania raczej mniejszych form, jak kolczyki, czy wisiorki. orientacyjne wymiary: trójkącik ma 16x7,5 cm, pasek u góry zdjęcia ma 29,5 cm długości, drugi pasek 27 cm, krótki pasek 14x ok 7, pasek skórki z połyskiem, 19,5 x8 w najszerszym miejscu, ostatni tak średnio z 22 cm

Cena: 3 zł


2. Składa się z 5 fragmentów naturalnej, ciemno brązowej skóry. Wymiary: pasek 32 x 5,5 c,. pasek 16,5 x 7 cm, trójkąty 23 x 11,5 cm, 20 x 8,5 cm 15,5 x 6 cm. Do małych form.

Cena: 3 zł

3. Składa się z 7 fragmentów naturalnej, ciemno brązowej skóry. Wymiary, paski: 18 x 4 cm, 9,5 x 4 cm, 17,5 x 4 cm, 20 x 5,5 cm, pozostałe: 17 x 6,5 cm, 17 x 4 cm, 6,5 x 5,5 cm. Do małych form.

Cena: 2 zł
Na razie to na tyle:)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję bardzo za poświęconą mi chwilkę i pozostawiony komentarz:)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...