czwartek, 29 marca 2012

Wiosenne zieloności


Naszyjnik do kompletu no prezentowanych wcześniej kolczyków. Długość 42,5 - 44 cm [regulowane zapięcie]. Plecione koraliki wykonane z szklanych i akrylowych perełek, szklanych drobnych koralików i elementów posrebrzanych. Całość na bazie z czarnego, skórzanego rzemienia. poniedziałek, 26 marca 2012

kolczykowe zieloności
Plecione kolczyki w dwóch wydaniach.Wykonane z szklanych [zielonych] i akrylowych [białych] perełek, szklanych drobnych koralików i elementów posrebrzanych. Długość około 5 cm. 

czwartek, 22 marca 2012

Złoto czarny naszyjnik


Tym razem w złocie i czerni z domieszką srebra. Nie wiedziałam jak wykorzystać małą "kolekcję" złoto czarnych, plecionych koralików, wahałam się pomiędzy masywną bransoletką, a naszyjnikiem właśnie. Najwięcej czasu zajęło znalezienie odpowiedniej formy dla naszyjnika. 
sobota, 17 marca 2012

Zielono błękitny naszyjnik

Długo zastanawiałam się jak wykorzystać kilka krążków z masy perłowej, w końcu powstała potrójna [na razie] seria naszyjników z okrągłymi wisiorami w wiosennych kolorach. 

wtorek, 13 marca 2012

PlecionkiPoplotłam sobie trochę w ostatnim czasie, na krótką (mam nadzieję) chwilę haft koralikowy poszedł w kąt. Dla jasności: dłubię przy prostym wisiorku, którego nijak nie mogę dokończyć, rozmyślam nad bransoletką, mam na nią pomysł, ale musi nabrać mocy prawnej, żebym w ogóle się za to zabrała. Plecionki tak bardzo przypadły mi do gustu, że nawet kolejna godzina spędzona na kłuciu się w place, przeklinaniu plączącej się nitki nie są w stanie mnie od tego oderwać. 

Koraliki powstały początkowo bez konkretnego planu, co do ich wykorzystania, następnie zmieniły się w bransoletkę i prosty naszyjnik do kompletu. Kolczyki byłyby zdecydowanie za ciężkie, w takiej postaci, dlatego zdecydowałam się na "płaską" formę.
Długość bransoletki: 20 - 23 cm (regulowana długość), wykonana z użyciem szklanych perełek, drobnych koralików i elementów posrebrzanych. 

Długość naszyjnika: 47 - 49 cm (regulowana długość). Pleciony koralik nawleczony na sznurek woskowany, czarny. 


Długość kolczyków: 5 cm, obustronne. 

Dostępne na Artillo.pl


czwartek, 8 marca 2012

Stalowo czarny naszyjnik

Naszyjnik wykonany z plecionych, szklanych perełek, drobnych szklanych koralików i posrebrzanych kuleczek. Dwa największe koraliki są oplecionymi drewnianymi kulkami. Długość naszyjnika: 52 - 53 cm (regulowana długość).

Naszyjnik dostępny na: Allegro

niedziela, 4 marca 2012

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...